Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Sanniki - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

702 342 zł51,91 m² 13 529,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy umeblowany

Września(Sanniki + 25 km)

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kamienicę położoną w ścisłym centrum Wrześni! Budynek z bardzo dużym potencjałem, dzięki znakomitemu położeniu przy głównej ulicy! Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł156 m² 3 717,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Kostrzyn, ul. Poznańska lokal użytkowy z częścią mieszkalną na sprzedaż Ciekawa oferta inwestycyjna: w pełni wyposażony lokal gastronomiczny połączony z przestronną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł61,74 m² 28 328,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ścisłym centrum Poznania na sprzedaż unikalny pakiet - 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z dochodowym, świetnie prosperującym biznesem wirtualnego biura. Sprzedaż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 207 m , położony przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze, wysokość pomieszczeń 280-290 cm. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 978 zł62,94 m² 23 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. To prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt komercyjny. Biuro Nieruchomości kwadrat-realestate z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę! Na sprzedaż oferujemy lokal niemieszkalny o funkcji usługowo-handlowej, usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Grottgera

Św. Łazarz,Poznań(Sanniki + 21 km)

299 000 zł82,30 m² 3 633,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca do prowadzenia działalności lub pod inwestycję? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowy zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Strzelecka

Wilda,Poznań(Sanniki + 21 km)

599 000 zł207,56 m² 2 885,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal w przyziemiu zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Strzeleckiej, blisko Starego Rynku. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 207,56.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł148,87 m² 13 971,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Sprzedam bezpośednio lokal na ul. Działyńskich 7 - w najładiejszej, świeżo odrestaurawnej pod nazdorem konserwatora zabyktów kamienicy w Poznaniu. Kamienica w samym centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Sanniki

Sanniki,mazowieckie

480 000 zł1 100 m² 436,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miejscowości. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Sanniki

Sanniki,mazowieckie

575 000 zł390 m² 1 474,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedażny jest działka o pow. 1100 m2 wraz z zabudową budynkiem biurowo- technicznym. Budynek o pow. użytkowej 390 m2 jest budynkiem dwukondygnacyjnym z podpiwniczeniem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij