Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Sanniki – oferty mieszkań na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

555 000 zł43,70 m² 12 700,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań(Sanniki + 21 km)

687 232 zł58,24 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony (wszystkie lokale wyprzedane) -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,65 m² 13 685,08 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz designerskiego wnętrza w inwestycji, która cieszy się doskonałą renomą? Wymagasz wysokiej jakości wykończenia oraz dbałości o detal? Marzysz o tym, żeby wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy Rynku Wildeckim w Poznaniu (dzielnica Wilda). To idealna propozycja dla studentów, pracowników, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań(Sanniki + 21 km)

579 562 zł39,40 m² 14 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 928 zł64 m² 11 295,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2. Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 926 zł40,53 m² 13 272,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Izabelin

Kruszewnia(Sanniki + 9 km)

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= 3 pokojowe komfortowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz= = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = Na wynajem komfortowe 3 pokojowe, nowe, mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Piątkowo,Poznań(Sanniki + 21 km)

449 000 zł30,87 m² 14 544,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym początkiem na rynku nieruchomości lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł53,89 m² 11 059,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne